به وب سایت پخش تهران خوش آمدید
پیگیری سفارش : [02632816696]
تلفن های مشاوره خرید : [ 09123661236 ]
آخرین بروز رسانی قیمت ها 1402/12/11 جمعه
سبد خرید

 

زیبایی خانه را نمی توان تنها به یک قسمت یا یک بخش محدود کرد. این زیبایی متشکل از عوامل گوناگونی است که دست در دست هم، زیبایی، آرامش و گرمای خانه را فراهم می کنند. یکی از این قسمت ها که نقشی تعیین کننده در زیبایی و آرامش خانه دارد، حمام و چگونگی طراحی آن می باشد. ما در این مقاله به یکی از مهم ترین بخش های حمام که همان وان حمام می باشد، خواهیم پرداخت. 
کاربرد وان حمام
حمام از جمله مکان هایی می باشد که شاید در ظاهر یکنواخت به نظر برسد. اما همین مکان به ظاهر یکنواخت  را می توان با استفاده از وسایلی جذاب و کاربردی به مکانی چشم نواز و منحصر به فرد تبدیل کرد. وان حمام را می توان از جمله تجهیزاتی به شمار آورد که در زیبایی و آرامش بخشیدن به حمام نقش مهمی را ایفا می کند. ممکن است برای برخی از افراد این سوال پیش آید که وان حمام چه کاربردی دارد. ما در این بخش به کاربردهای متنوع وان خواهیم پرداخت:
⦁    وان حمام و نقش مهم آن در کاهش استرس
وان حمام در کاهش میزان استرس و در آرامش بخشیدن به افراد نقش مهم و ثابت شده ای دارد. به همین دلیل وان را می توان فراتر از حمام های معمولی دانست. پس از روزی پر مشغله و پر دغدغه، وان محل مناسبی برای ریلکس کردن و سپری نمودن لحظاتی لذت بخش جهت کسب آرامش می باشد.
 
وان
⦁    نقش مهم وان ها در بهبود و ارتقای سلامتی افراد
یکی از کاربردی ترین ویژگی های وان را می توان این مورد دانست که شما با خرید وان، نوعی سرمایه گذاری در زمینه ی بهداشتی خواهید کرد. زیرا مطالعات نشان داده است که استفاده از وان علاوه بر ارتقای سلامتی افراد و بهبود وضعیت روح و روان، بر سلامت جسمانی نیز تأثیرات مطلوبی به جا خواهد گذاشت. 
⦁    تنوع شکل و ابعاد وان های حمام
یکی از مهم ترین کاربردهای وان را می توان در تنوع شکل، سایز و اندازه های آن دانست. افراد می توانند با توجه به نیاز، شرایط، وضعیت و سلیقه ی خود، وان های حمام را در ابعاد و شکل های مورد نظر خود انتخاب نمایند. 
⦁    مناسب برای شست و شوی نوزادان
شست و شوی نوزادان در وان های حمام بسیار آسان تر می باشد. همچنین بچه های کوچک استحمام دلچسب تر و لذت بخش تری را در وان تجربه خواهند کرد.
⦁    نقش مهم وان در دکوراسیون حمام
و در کنار تمام کاربردهایی که به آنها اشاره کردیم، نمی توان از وان حمام گفت و به کاربرد اساسی و مهم آن که زیباتر شدن حمام است، اشاره نکرد. وان می تواند جلوه ای خاص به حمام شما ببخشد و محیط و فضای حمام شما را دگرگون و متفاوت نماید.
چه نکاتی را هنگام خرید وان باید در نظر بگیرید؟
به منظور خرید وان حمام، لازم است نکاتی را رعایت کنید. این توجه و دقت باعث می شود که خریدی مطلوب داشته باشید و در هزینه و وقت خود نیز صرفه جویی نمایید. ما در اینجا به فهرستی از مهم ترین نکات جهت خرید وان اشاره خواهیم کرد:
 
خرید وان
⦁    به وزن وان توجه نمایید. بسیار مهم است که وزن کف، بتواند وزن وان را تحمل کند. این موضوع به ویژه برای آپارتمان ها و طبقات بالای ساختمان ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
⦁    به ابعاد وان توجه نمایید و متناسب با اندازه و ابعاد حمام و سرویس بهداشتی خود، وان مورد نظر را خریداری نمایید. معمولا وان ها 30 درصد از فضای حمام را به خود اختصاص می دهند. ابعاد استاندارد وان یک متر و پنجاه سانتی متر و عرض وان نیز 76 سانتی می باشد. برای عمق وان نیز، اندازه ی مناسب حدودا 55 سانتی متر می باشد.
⦁    به ظرفیت وان توجه نمایید. پرکاربردترین وان های حمام، یک نفره یا دو نفره می باشند.
⦁    امکانات جانبی و همچنین قیمت وان حمام نیز از موارد مهمی می باشد که لازم است به هنگام خرید، مورد توجه قرار گیرد.

 
انواع وان

انواع وان حمام
پیش از این به تنوع وان حمام اشاره کردیم، وان های حمام از نظر ظاهری اشکال متفاوت و متنوعی دارند که در ادامه به مهم ترین این اشکال اشاره خواهیم کرد:
⦁    وان های کلاسیک یا بیضی
⦁    وان های مستطیل شکل
⦁    وان های مثلثی یا گوشه
⦁    وان های مربع
⦁    وان های گرد یا دایره ای