به وب سایت پخش تهران خوش آمدید
پیگیری سفارش : [02632816696]
تلفن های مشاوره خرید : [ 09123661236 ]
آخرین بروز رسانی قیمت ها 1402/12/07 دوشنبه
سبد خرید

 1.روشویی دیواری

دقیقا همانطور که از اسمشان پیداست برای نصب مستقیم بر روی دیوار طراحی شده اند و خروجی ها آن بصورت طراحی بیرونی بوده و دیده می شوند . این مدل برای حمام یا سرویس های مناسب می باشد که فضای کمی دارند و یا واقعا طرحی بسیار کوچک مد نظر شما باشد .استفاده از آن تضمین کننده صرفه جویی فضا برای چیدمان سایر المان ها در حمام یا سرویس شما می باشد .

2.روشویی کابینتی

طراحی این مدل بیشتر برای قرار گرفتن توکار می باشد که تنها صفحه ای داخل کابینت دیده می شود ،این طراحی این قابلیت را به مالک می دهد که فضایی برای قرار دادن وسایل غیر ضروری داشته باشد .

شما نیازی به نصب روشویی بر روی دیوار ندارید و همچنین در داخل فضایی قرار میگیرد که می تواند لبه ای برای ایجاد فاصله حتی تا 5 سانتی متر از لبه روشویی به شما بدهد .

3.روشویی پایه دار

روشویی پایه ای که بیشتر ما با آن آشنا هستیم و در واقع طرح سنتی محسوب می شود که خود نیازهای خاصی را برطرف می کند . برای مثال به شما امکان پوشش مسیر عبور آب و فاضلاب را داده ،و همچنین محل نصب آن بسته به ارتفاع محل قرار گیری تاسیسات پایین می اید . مناسب برای فضاهایی که جای کمی دارید و باید بدانید که این نوع بر دیوار نصب می شود و پایه فقط حالت پوشش برای عبور تاسیسات دارد .

 

4. روشویی گوشه ای

زمانی که شما فضایی بسیار کمی دارید و همچنین دیوار صافی برای جانمایی روشویی ندارید ،استفاده از طرح گوشه ای بسیار به کار شما می آید .این طرح در دو مدل پایه دار و دیواری در بازار موجود است که بسته به نیاز و شرایط سرویس های شما می توانید انتخاب کنید .

 

5. روشویی فلت کابینتی یا رو کابینتی

طراحی مدرن تر نسبت به سایر مدل های کابینتی دارد و در واقع زمانی که شما سطحی صاف دارید و میتوانید سینک خود را روی آن قرار دهید بسیار مناسب می باشد .با این تفاوت که این مدل توانایی استفاده از سطح در شکل ها و حجم های مختلف برای سطح زیری خود به شما می دهد .لازم به ذکر است این سبک عمدتا زمانی که شما فضایی زیادی دارید مناسب تر می باشد .

 

6. روشویی توکار یا سینک دفنی

زمانی که سینک شما داخل فضایی نصب می شود و کلا فضای گود سینک را می بینید ،سینک توکار گفته می شود .این نوع سینک زیبایی ظاهری خاصی دارد شما با سطحی تخت روبرو می شوید که سینک داخل ان قرار دارد و فضایی گود داخل سینک درون کابین پایین آن می باشد . بیشتر برای سرویس های با فضای بزرگ مناسب می باشد.

 

پس از آشنایی با انواع مدل اکنون برای شما انواع شکل ظاهری را معرفی می کنیم .

سه نوع خاص از اشکال برای حوضچه روشویی یا همان کاسه روشویی  وجود دارد .

1.روشویی دایراه ای :

برای فضای باز و نیاز به پوشش مناسب برای جلوگیری از پاشش آب بر روی سطوح مجاور سینک معمولا در نظر گرفته می شود .

2.روشویی بیضی :

این طرح بیشتر برای کسانی که دنبال زیبایی بصری بوده و طرفدار طرحهای متفاوت هستند مناسب می باشد . در ضمن درایران بیشتر برای آرایشگاهها بیشترین کاربری را دارد .

3.روشویی بیضی :

طرحهایی متفاوتی که در طی این چند سال بیشتر به کار می رود و همچنین تنوعی به طرحهای متداول روشویی داده است.

جدا از آنچه که انتخاب می کنید ،موادی که در ساخت آن به کار رفته بسیار مهم و در انتخاب شما برای تمیزی و نگهداری در آینده بسیار مهم می باشد .

 

انواع روشویی به لحاظ جنس

روشویی سرامیکی

تقریبا عمده روشویی ساخته شده در ایران از جنس سرامیکی می باشد . ازآنجا که همه ما با کارکرد این نوع از لحاظ بهداشتی و دوام و زیبایی آشنا هستیم نیازی به توضیح بیشتر در این زمینه نیست .

روشویی پلیمری

مدل پلیمری ساخته شده از رزین پلی استر می باشد که با موادی از سنگ مرمر ترکیب شده اند .بروی این ساختار پوششی ژله ای برای مقاومت و یکپارچگی سطح اضافه می شود .این مدل بدلیل خصوصیات خود بسیار محبوب می باشند . اما به مرور زمان ممکن است سطح داخلی آن کدر یا مات شود .

روشویی کامپوزیت

طرح کامپوزیتی با رزین های اکریلیک و ترکیبات معدنی ساخته می شوند .این ترکیب باعث بوجود آمدن سطحی مقاوم و سبک و زیبا ارائه می دهد که جایگزینی مناسب برای سایر مدل ها در سطح وسیعی می باشد .

روشویی مسی

وقتی نیاز به جنسی گیرا و با کیفیت برای روشویی دارید می توانید از مس استفاده کنید . باید بگوییم که این گزینه با دوام و زیبا بودجه زیادی از شما طلب می کند.

روشویی چدنی

در رنگ های مختلفی طراحی و ساخته شده اند که ضخامت بسیار زیادی دارند و همچنین هرگز خراش بر نمیدارند .برای نظافت آن نیاز به صرف زمان زیادی نیست .برای نصب آن باید بدانید که چون وزن زیای دارد مراقبت زیادی در هنگام جابه جایی نیاز است .مدل چدنی باید برو روی ستون یا سطوح بسیار قوی و محکمی نصب کنید تا در مقابل وزن زیاد ان مقاومت داشته باشد .

روشویی استیلی

این مدل بسیار شبیه به سینک های ظرفشویی می باشد و به شما تمامی نیازها از جمله زیبای ظاهری مناسب و تمیزی و سلامت می دهد همچنین در مقابل لک های اب بسیار مطلوب می باشند .

انواع روشویی کابینتی

در چند سال اخیر طیف گسترده ای از طرح های مختلفی برای روشویی کابینتی ارائه شده است . سعی میکنیم با معرفی عمده طرح های پرطرفدار و زیبا ذهنیت بهتری برای شما بسازیم .

روشویی کابینتی با سینک برجسته

این مدل عمدتا برای فضاهایی باز و دارای جا نمایی گسترده به کار میروند و چون اغلب کابین بزرگی در زیر خود دارند برای نگه داری حوله ها و همچنین لوازم شوینده بسیار مناسب و پرکاربرد می باشند . انواع کاسه برای این مدلاز پلیمری تا فلزی و سنگی و همچنین سرامیکی در بازار موجود می باشد .

 

روشویی کابینتی با توالت فرنگی

این سبک روشویی کابینتی بسیار به ندرت در ایران دیده می شود . جزء طرح های خاص می باشد که دارای کاربرد متفاوت هم برای توالت و هم شستن دست و صورت در فضاهای که جا نمایی بسیار اهمیت دارد می باشد . تامین کننده فضای توالت و همچنین فضایی برای لوازم بهداشتی می باشد .

 

روشویی کابینتی با کاسه رو کار یا فلت

این طرح که بسیار پرطرفدار و جذاب هم می باشد . فضایی مجزا برای کاسه و کابین دارد . خود این طرح در دو مدل کابین به صورت کنسول و کابین بصورت ایستاده در بازار می باشد . برای زیبای بیشتر انواع کاسه متفاوت را میتوان با کابین ست نمود و عمدتا برای فضاهای متوسط کاربرد بهتری دارد .

 

 

روشویی کابینتی با طرح کابین باز

طرحی مدرن از انواع مدل های کابینتی که دیدگاه و طرفدار خاص خود را دارد . البته با توجه به نوع فضا بسیار بعید به نظر می رسد برای نگهداری حوله و لوازم بهداشتی مهم مناسب باشد و بیشتر حالت دکور برای فضای زیر کاسه دارد . این مدل ها مناسب برای فضای کوچک نیز می باشند .کاسه ها روکار بوده و بیشتر دایره ای شکل می باشند .

 

روشویی کابینتی برای طبقات سنگی یا طرح سنگ

برای این مدل ابتدا سطحی صاف و با طبقات در زیر آن با چوب طرح سنگ و یا سنگ های کورین و یا سنگ های موجود در بازار می سازند . سپس از کاسه های رو کار بر روی سطوح استفاده می کنند .فضای خاصی در زیر سطح کاسه موجود نیست و بیشتر حالت زیبایی برای دکور دارند . بسته به نوع سنگ باید گفت این مدل مستلزم هزینه های زیادی خواهد بود .

 

روشویی کابینتی پایه دار

برای فضاهای مرطوبی مانند سروویس بهداشتی همچنین برای حمام که دائما در معرض اب و بخار می باشد همیشه خطر پوسیدگی کابینت های چوبی را تهدید می کند البته بسیاری از این کابین ها از جنس پی وی سی یا با روکش پی وی سی می باشند . ولی بنا به دلایل گفته شده و همچنین زیبایی متفاوت کابینت های پایه دار این نوع طرح نیز مرسوم شده است .