به وب سایت پخش تهران خوش آمدید
پیگیری سفارش : [02632816696]
تلفن های مشاوره خرید : [ 09123661236 ]
آخرین بروز رسانی قیمت ها 1402/12/11 جمعه
سبد خرید

بخش زیادی از انرژی شما برای تمیز کردن وسایل دستشویی و حمام صرف میشود و شما برای تمیز کردن این وسایل پول زیادی هزینه مواد شیمیایی میکنید و اینکه برخی از این مواد شیمیای باعث خرابی این وسایل و اللخصوص شیر آلات میشود جالب است بدانید استفاده از مواد اسیدی برای برق انداختن شیرآلات موجب از بین رفتن آبکاری شیر میشود. پس باید در انتخاب محصول و روش تمیز کردن باید دقت کنید در ادامه چند روش طلایی و مفید برای تمیز کردن شیرآلات به شما معرفی میکنم .

در خانه آب و صابون دارید ؟

شاید فکر کنید آب و صابون شوینده مناسبی برای از بین بردن کثیفی های شیرآلات نیست اما سخت در اشتباهید . اگر به صورت مداوم اقدام به تمیز کردن شیرآلات کنید شیر جرم زیادی نمیگره و کار شما راحت میشود.و اینکه بعد شستن با آب و صابون با یک دستمال خشک قطره های باقی مانده بر روی شیر را پاک کنید چون ماندن قظره آب بر روی شیر باعث ایجاد لک میشود.

سرکه سفید یک براق کننده طبیغی 

سرکه سفید به دلیل داشتن خاصیت اسیدی پاک کننده خوبی برای شیرآلات است. ابتدا یک  دستمال کاغذی یا دستمال پارچه ای برداشته و با سرکه آن را نم ناک کنید سپس بر روی شیر بمالید و بعد از چند دقیقه آن را بشورید .

استفاده از پاک کننده سالید مجیک یا لینکس 

اگر دنبال دردسر نیستید و حوصله استفاده کردن از شوینده های طبیعی را ندارید از پاک کننده های آلمانی و سوعدی قوی استفاده کنید که روش استفاده از آن بسیار ساده است .

برای خرید پاک کننده چند کاره شیرآلات و سینک و کاشی و گاز به سایت ما رفته و در دسته لوازم جانبی سرویس بهداشتی انتخاب کرده و خرید کنید