به وب سایت پخش تهران خوش آمدید
پیگیری سفارش : [02632816696]
تلفن های مشاوره خرید : [ 09123661236 ]
آخرین بروز رسانی قیمت ها 1402/12/10 پنچشنبه
سبد خرید

جزء مهمی که در آشپزخانه های منازل بسیار اهمیت دارد هود آشپزخانه است و داشتن بهترین هود آشپزخانه طبیعی است که همه ی ما دوست داشته باشیم و این که برای خرید هود باید به چه نکاتی توجه کنیم نیز بسیار اهمیت دارد. بنابراین علاوه بر خرید هود نکات مهمی به هنگام نصب و استفاده از آن نیز بسیار اهمیت دارد و همیشه باید با دقت و با حوصله خرید هود آشپزخانه را انجام داد.نکته مهم دیگری که به هنگام خرید هود باید به آن توجه کرد قیمت آن می باشد اگر قیمت هود بالا باشد نشانگر با کیفیت بودن محصول نخواهد بود. و از طرفی خرید کردن هود ارزان هم ممکن است قابلیت های یک هود پیشرفته و گران قیمت را نداشته باشد. در این مقاله به چند نکات مهم و اساسی جهت خرید هود و تهیه کردن هود ارزان آشپزخانه ارائه خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

 

ممکن است در طی خرید هود یک سری سوال برای شما پیش بیاید از جمله:

آیا من به هود آشپزخانه در منزل خود نیاز خواهم داشت؟

 

شاید این اولین سوالی باشد که از خود به هنگام خرید هود از خود بپرسید،اگر منزل شما دارای یک تهویه بسیار قوی باشد که هر نوع دود و بویی را از منزل خارج کند مسلما نیازی به خرید هود و نصب آن در منزل نخواهید شد ولی اگر منزلتان فاقد این نوع تهویه باشد و یا تهویه نتواند به درستی این کار را انجام دهد طبیعی است که ممی توانید اقدامم به خرید هود کنید.

 

نکته‌ی دیگری که باید به آن برای خرید هود توجه نمود ابعاد آشپزخانه و پنجره های درون آن می باشد.اکثر مردم ایران به خاطر این که در آشپزخانه دارای پنجره رو بیرون دارند تصور می کنند نیازی به هود نخواهند داشت اما در زمستان به خاطر سردی هوا نمی توان پنجره را باز گذاشت همچنین در تابستان به خاطر وجود گرد و خاک بهتر است پنجره باز نباشد.  

 

بنابراین در وهله اول نیاز سنجی کنید تا مطمئن شوید قصد خرید هود را دارید.این کار باعث می شود سنجیده عمل کنید و پولتان را هدر نکنید.

 

کدام خرید هود برای آشپزخانه منزل من مناسب‌تر است؟

 

بعد از این که نیازسنجی کردید و تصمیم خود را گرفتید نوبت به انتخاب یک هود مناسب می رسد که باید مطابق با بودجه ی شما باشد،اصطلاح خرید بهترین هود به این معنی نیست که یک هود با بالاترین قیمت و فول امکانات تهیه کنید همین که بتوانید مناسب ترین هود از لحاظ قیمتی با توجه به شرایط و بودجه ی خود تهیه کنید. حتی گاهی اوقات خرید هود ارزان می تواند بهترین هود برای دکوراسیون آشپزخانه شما باشد.

 

بعد از این که در نظر گرفتید که چه مقدار هزینه برای خرید هود خود کنار گذاشته اید می توانید به سایت نمایندگی هود ما مراجعه کنید و اطلاعات تکمیلی همچون میزان مصرف انرژی،قدرت موتور و ... را دریافت نمائید،تا با اطمینان کامل خرید هود خود را انجام دهید.

 

خرید هود و مطمئن

پس از مراحل بالا و پاسخ دادن به سوال های خود نوبت به ست و هماهنگ نمودن رنگ هود انتخابی با ست آشپزخانه شما می رسد.باید توجه کنید که کابینت ها نباید مزاحمتی برای نصب هود داشته باشند و هود انتخابی متناسب با کابینت های آشپزخانه باشد،در سایت ما می توانید انواع هود را در ابعاد و رنگ های متنوع تهیه کنید.

محل نصب هود کجاست؟

معمولا نصب هود  بالای اجاق گاز می باشد تا گاز های سمی چون کربن دی اکسید و کربن مونوکسید،دود و بوی غذا را که در هوا منتشر شده را به بیرون هدایت کند.پس بهترین قسمت برای نصب بالای اجاق گاز است باید به این نکته توجه کنید که عرض هود انتخابی شما باید از هر دو طرف اجاق گاز حدود 10 سانتی متر بزرگتر باشد تا کاملا ذرات و دود را جذب کند.

 

 برای خرید انواع تجهیزات آشپزخانه و روشویی موجود در بازار از وب سایت پخش تهران بازدید کنید