به وب سایت پخش تهران خوش آمدید
پیگیری سفارش : [02632816696]
تلفن های مشاوره خرید : [ 09123661236 ]
آخرین بروز رسانی قیمت ها 1402/12/11 جمعه
سبد خرید

مدل‌های روشویی کابینت‌دار

با تغییر سبک زندگی و پیشرفت طراحی داخلی امروزه حتّی برای فضای سرویس بهداشتی هم هر روز طرحهای نو و چشم‌نوازی ارائه می‌شود. یکی از طرحهای نو که در کنار زیبایی به کاربرد آن هم توجه ویژه دارد استفاده از سینک‌های کابینت‌دار برای روشویی است.

در این مطلب شما را با تعدادی از طرحهای جدید روشویی کابینت‌دار آشنا می‌کنیم.

طراحی ساده و کاربردی شاید بهترین توصیف این کار باشد. نمونه‌ای از کمدهای روشویی زمینی که در عین سادگی، کاربرد زیادی دارند و در فضای سرویس بهداشتی خانه شما تغییر محسوسی ایجاد می‌کنند. استفاده از سینک‌های معمول در این طرح موجب می‌شود که حتّی خود شما نیز بتوانید این طرح را اجرا کنید.

 

اکثر مردم فکر می‌کنند اینگونه طراحی‌ها فقط برای خانه‌های بزرگ کاربرد دارد امّا نمونه‌هایی اینچنین نشان می‌دهد که ذهن خلاق یک طراح می‌تواند از هر محدودیتی استفاده کند و ترکیبی زیباتر و کاربردی تر از قبل به وجود آورد. یک روشویی کابینت‌دار ساده و جمع و جور که در کنج یک سرویس بهداشتی کوچک می‌درخشد.

یک طراحی مینیمال از نوع روشویی کابینت‌دار دیواری. استفاده‌ی هوشمندانه از آینه‌های چهارگوش بدون قاب روی پس‌زمینه طرحدار کلاسیک تضاد چشمگیری به وجود آورده که برای اغلب خانه‌های امروزی مناسب است. طراحی غیر معمول کابینت و استفاده از تضاد رنگهای سفید و سیاه بیننده را شیفته خود میکند.

 

یک طراحی کلاسیک که با تلفیق چوب کار شده و یکنواختی حاصل از کاشی‌های خاکستری پس زمینه و برش‌های بدون انحنای آینه و کابینت تصویری چشم‌نواز به شما ارائه می‌دهد. اگر برای دکوراسیون خانه خود طرحهای کلاسیک را ترجیح می‌دهید این طرح را به خاطر بسپارید.

 

 اگر هنوز قصد دل کندن از قفسه‌های کنار آینه‌ی روشویی خود را ندارید. این مجموعه انتخاب مناسبی برای شماست. انتخاب  یک ست از روشویی کابینت‌دار دیواری و قفسه‌ی کنار آینه جلوه‌ای مدرن به سرویس بهداشتی خانه‌ی شما می‌دهد. این طرح با استفاده از طیف رنگی سیاه، سفید و خاکستری و طرحهای حباب مانند به سادگی شما را جادو می‌کند.

 

اگرچه اکثر ما از رنگ سیاه فراری هستیم، حقیقت این است که بکارگیری این رنگ در طراحی سرویس بهداشتی که مملو از رنگ سفید است جلوه‌ی خاصی به آن می‌بخشد. در این کار تناسب آینه‌ها با سینک و شیر آب بدون هیچ پیچیدگی خاصی شما را درگیر خود می‌کند و طراح چنان به این امر واقف بوده که با یک کابینت ساده طرح خود را تکمیل کرده.

نکته قابل توجه در این طرح استفاده از پایه‌های فلزی برای کابینت روشویی است که با توجه به مرطوب بودن کف سرویس بهداشتی، کابینت روشویی را از هرگونه آسیب یا لکه‌های ناشی از رطوبت حفظ میکند.

اگر به دنبال یک طراحی ساده و در عین حال خیره‌کننده می‌گردید، این طرح یک انتخاب عالی است. سنگ خاص و متفاوتی که هم برای کانتر و هم برای پس زمینه‌ی کار استفاده شده یک انتخاب کاملاً بی‌نقص است. نور پردازی گرم و فضای گسترده‌ای که در اختیار کاربر قرار گرفته، ترکیب بی‌نظیری به وجود آورده که چشم برداشتن از آن کار ساده‌ای نیست.
 

 

استفاده از طرحهای انحنا دار هم در آینه و هم در کمد روشویی به ترکیبی نفیس و دلپذیر در این کار منجر شده. در حالیکه نوع برشهای چوب در کابینت روشویی مشابه طرحهای ژاپنی است؛ طراحی ارگونومیک و ممتاز و استفاده از طیف رنگ چوب اکثر سلیقه‌ها را راضی نگه می‌دارد.

 

کلمه کلیدی: روشویی کابینت‌دار