به وب سایت پخش تهران خوش آمدید
پیگیری سفارش : [02632816696]
تلفن های مشاوره خرید : [ 09123661236 ]
آخرین بروز رسانی قیمت ها 1403/03/07 دوشنبه
سبد خرید

خرید انواع گوشه آنتیک تزیینی در شهر یراق


کد خبر: 31


تاریخ خبر: 1401/07/16


تعداد بازدید: 1017
بسیاری از وسایل و لوازم دارای جعبه های چوبی و آنتیک مناسب برای نگهداری می باشند که این مدل جعبه ها نیز در سایزهای متفاوت و با استفاده از چوب و ام دی اف ساخته می شوند. یراق پرکاربردی که برای این وسایل استفاده می شود ، گوشه انتیک است که در این صفحه ما به معرفی یراق گوشه آنتیک می پردازیم

یراق آنتیک یکی از وسایل در ساخت جعبه ها ، تخت نرد ها ، جعبه جواهارت و در کل تمام وسایل آنتیک می باشد کاربردی می باشد . گوشه آنتیک که به عنوان بست گوشه کار کاربرد دارد بسیار کاربردی است . با استفاده از بست گوشه آنتیک می توانید هم جعبه های چوبی در برابر آسیب و شکستگی محافظت کنید و هم باعث زیباتر شدن آن شوید. 

بسیاری دیده شده است که 4 گوشه یک جعبه چوبی بر اثر ضربه دچار آسیب‌هایی چون رنگ پریدگی، خط و خش، شکستگی و... می‌شوند. در این مواقع می‌توان با استفاده از یک یراق کاربردی و در عین حال زیبا این مدل جعبه‌ها را نه تنها از آسیب محافظت کرد بلکه زیبایی و جلوه‌ای خاص به آن‌ها بخشید. بست گوشه آنتیک تزیینی طلایی از جمله یکی از یراق آلات کاربردی و زیبایی می‌باشد که با نصب آن به 4 گوشه جعبه  چوبی می‌توانید جلوه‌ای زیبا به آن ببخشید و همچنین از این مدل جعبه‌های تزیینی محافظت نمایید. یکی از انواع بست گوشه، گوشه آنتیک 90 درجه می باشد.

گوشه آنتیک 90 درجه
گوشه آنتیک 90 درجه یک نوع بست برای انواع جعبه های چوبی می باشد که به صورت 90 درجه در چهار گوه جعبه نصب می شود. با نصب این مدل گوشه آنتیک تزیینی به 4 گوشه جعبه می‌توانید جلوه‌ای سنتی و زیبا به آن ببخشید چرا که دارای ظاهری سنتی و زیبا می باشد. برای ساخت انواع جعبه های چوبی همانند جعبه جواهرات، جعبه های کادو، جعبه انواع آلات موسیقی همچون سنتور باید از این مدل یراق آلات استفاده شود تا نمایی زیباتر پیدا کند. با مراجعه به بخش فروشگاه چوبینر می توانید انواع بست گوشه تزیینی در سایز و مدل های متنوع را مشاهده نمایید. 

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع بست گوشه آنتیک متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با  چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.