به وب سایت پخش تهران خوش آمدید
پیگیری سفارش : [02632816696]
تلفن های مشاوره خرید : [ 09123661236 ]
آخرین بروز رسانی قیمت ها 1403/03/09 چهارشنبه
سبد خرید

معرفی آموزشگاه یوگا حضور در کرج


کد خبر: 29


تاریخ خبر: 1401/07/16


تعداد بازدید: 683
اگر فکر می کنید یوگا ورزشی زنانه است، باید بگوییم که کاملا اشتباه می کنید. یوگا، یک ورزش مناسب برای حفظ سلامت، تندرستی و حفظ تعادل در مردان نیز هست. به ویژه ورزش یوگا برای مردانی که شغل های پر استرس و تنش زایی دارند بسیار مناسب می باشد. اگر به دنبال شرکت در کلاس های یوگا در کرج هستید، به شما پیشنهاد می کنیم با مراجعه به سایت yoga-hozoor.ir در کلاس های یوگا آقایان کرج شرکت کنید و با انجام دادن حرکات یوگا، بدنی سالم و تندرست داشته باشید.

پخش تهران ، قسمت بازرگانی و تولید رپورتاژهای خبری :

با انجام حرکات یوگا بدنی خوش فرم، متعادل و متناسب داشته باشید
اگر فکر می کنید یوگا ورزشی زنانه است، باید بگوییم که کاملا اشتباه می کنید. یوگا، یک ورزش مناسب برای حفظ سلامت، تندرستی و حفظ تعادل در مردان نیز هست. به ویژه ورزش یوگا برای مردانی که شغل های پر استرس و تنش زایی دارند بسیار مناسب می باشد. اگر به دنبال شرکت در کلاس های یوگا در کرج هستید، به شما پیشنهاد می کنیم  با مراجعه به سایت  yogahozoor.com در کلاس های یوگا آقایان کرج شرکت کنید و با انجام دادن حرکات یوگا، بدنی سالم و تندرست داشته باشید.


بهبود سبک زندگی و ذهنیت در ورزش یوگا
در حقیقت برخی از افراد یوگا را راهی برای حفظ تناسب اندام می دانند، برخی دیگر می گویند این ورزش نوعی مدیتیشن است و برخی حتی آن را سبک زندگی می نامند. شکی نیست که این ورزش بدن شما را خوش فرم نگه می دارد. در طول انجام تمرینات یوگا، شما حرکات کششی انجام می دهید و به آرامی عضلات خود را حرکت می دهید. این کار باعث تقویت و کشش عضلات شما می شود، چرا که تکرار این حرکات زیاد است. با این حال، بسیار مهم است که به بدن خود استرس وارد نکنید. مربیان یوگا به مبتدیان کمک می کنند تا به بدن و شرایط خود توجه بیشتری کنند، زیرا قرار نیست شما احساس درد کنید. این حرکات را مبتدیان و افراد با تجربه به خوبی می توانند انجام دهند و میزان شدت حرکات  بسته به این است که چقدر می توانید عضلات خود را  کشش دهید. انجام تمرینات یوگا بدن شما را بسیار سالم می کند، زیرا در این ورزش شما هم از استخوان های خود مراقبت می کنید وهم عضلات خود را ورزش می دهید.

علاوه بر یوگا ، مدیتیشن یکی از ورزشهایی است که مکمل یوگا است ، پیشنهاد ما برای مدیتیشن ابتدا حضور در کلاس های یوگا است و سپس مدیتیشن 

مدیتیشن خاصیت درمانی جالبی در شرایط بحران‌های روحی و روانی ایفا می‌کند که با انجامش از وقوع استرس‌های بیشتر در بیمار جلوگیری به عمل می‌آید. به نظر می‌رسد که خاصیت درمانی مدیتیشن تا حدودی برای همه به اثبات رسیده است. محققان به این نتیجه رسیده‌اند که این ورزش برای درمان برخی اختلالات فکری و ذهنی که سلامتی را به خطر می‌اندازد بسیار مفید است. به گفته برخی از دانشمندان مزایای این ورزش هنوز قابل‌اعتماد نیست و نتیجه‌گیری درباره خاصیت درمانی آن بسیار زود است.یافته‌های علمی نشان داده‌اند که احتمالاً مدیتیشن برای مدیریت علائم فکری و ذهنی به افراد کمک می‌کند و در درمان برخی از بیماری‌ها هم تاثیرگذار است.فرقه‌های عرفانی ایران در مراسم‌های خود از قرن‌های گذشته تا به امروز به اجرای مدیتیشن یا همان مراقبه اهمیت بسیاری می‌داده‌اند. طی پژوهش‌هایی که در سال‌های متمادی توسط دانشگاه‌های مطرح اروپایی بر روی این ورزش انجام شده است خاصیت درمانی این ورزش برای محققان به اثبات رسیده و آن‌ها نسبت به این موضوع یقین دارند. پیاده‌سازی تکنیک‌های آرامش‌بخش از بروز استرس‌ها و ناهنجاری‌ها در افراد جلوگیری می‌کند.

یوگا و مدیتیشن یک ورزش است، اما چیزهای دیگری به غیر از ورزش نیز برای ارائه دارد. یوگا بدن و ذهن را تقویت می کند و به تناسب اندام کمک می کند، به علاوه یوگا از ذهن مراقبت می کند و باعث احساس شادی، انرژی و آمادگی برای هر چیزی می شود. اگر شما هم خواهان شرکت در کلاس های یوگا در کرج هستید، می توانید به سایت  yogahozoor.com مراجعه کرده و در کلاس ها شرکت داشته باشید. این باشگاه ورزشی یکی از بهترین باشگاه ها برای یوگا آقایان کرج است که در آن مربیانی با تجربه و حرفه ای فعالیت دارند و به مبتدیان انواع حرکات مناسب یوگا را به خوبی آموزش می دهند.