رپورتاژ آگهی-بزرگترین جزیره تایلند


کد خبر: 13


تاریخ خبر: 1398/06/25


تعداد بازدید: 431
فضایی بی مثال گشته که هر توریستی شیفته آن می شود. جزیره پوکت دارای منابع غنی می باشد و به همین دلیل مورد توجه تاجران و سیاحتگران قرار گرفته است. جزیره پوکت دارای دو فصل خشک و بارانی است؛ از ماه می تا اکتبر آب و هوای این جزیره بارانی بوده و از ماه نوامبر تا آوریل هوایی خشک را در آن شاهد هستیم.

بزرگترین جزیره تایلند

کشور تایلند از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان است که سالانه پذیرای هزاران توریست می باشد. این کشور بیش از 1400 جزیره دارد که بخش اعظمی از زیبایی های خود را مدیون آن ها می باشد. این جزایر در اندازه های مختلفی هستند، برخی از آن ها بسیار کوچک و برخی دیگر بسیار بزرگ می باشند؛ اما بزرگترین جزیره آن با مساحت 867 کیلومتر پوکت محسوب می شود. پوکت را به عنوان "مروارید دریای آندامان" نیز می شناسند؛ این جزیره دارای آب های شفاف و زلالی می باشد که غواصی را بسیار لذتبخش می کند.

 

 

زمانی که تایلند به عنوان یک مقصد گردشگری شناخته شد، پوکت از اولین شهرهای آن بود که با مناظر بی بدیل خود توجه ها را به سوی خود جلب کرد. از آن جایی که بیش از نیمی از این جزیره را جنگل فرا گرفته، هوایی مطلوب و دلپذیر دارد. تلفیق آب هایی زلال اقیانوس هند و جنگل های انبوه سبب ایجاد

 

 

یکی از زیباترین جزایر تایلند کوپنگان نام دارد که در جنوب شرقی تایلند، استان سورات تانی و در خلیج تایلند واقع شده است. در این مکان سالانه جشن بزرگی به نام "ماه کامل" برگزار می گردد که در سطح جهانی شهرت دارد و بسیاری از گردشگران تور تایلند برای تماشای آن، راهی ساحل هاد رین می شوند.

 

 

مالزی هم دارای جزایر خوش منظری است که گردشگران تور مالزی می توانند در آن مناطق سفری دلچسب داشته باشند. اما اگر به مکان های اینچنینی علاقه ای ندارید و ترجیح می دهید بیشترین زمان سفرتان را صرف گشت و گذار در مکان های عجیب و خارق العاده نمایید، تور دبی را انتخاب کنید و راهی این شهر شوید.